ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Хімчистка матраца, все про процедуру. Послуги виїзної хімчистки

Хімчистка матраца, все про процедуру. Послуги виїзної хімчистки

Posted By: Pclean - Хімчистка меблів та килимів в Києві Published: 19.06.2021 Times Read: 42 Comments: 0

Для чого потрібна хімчистка матраца?

Ви, напевно, міняєте постільну білизну раз на тиждень. А чи задумувались  ви коли-небудь про те, що для здорового та міцного сну потрібно дбати не тільки про білизну  (прати, прасувати або використовувати сушильну машину), але й мати доглянутим  матрац? Ми проводимо багато часу у своїх ліжках, в середньому третину свого життя, тому догляд за матрацом дуже важливий. Насправді, матрац - це одна з найменш чистих речей у домі. Ви повсякденно стираємо пил, миємо підлогу, змінюємо  постільну білизну тощо, а ось до матрацу все ніяк руки не доходять.


Поради щодо догляду за матрацом, як правильно очистити матрац від плям та бруду:

 1. Використовуйте наматрацник, адже він захищає матрац оскільки поглинає піт. Наматрацник потрібно регулярно прати. До 6 разів на рік у разі, якщо ви не страждаєте від алергії на пилових кліщів. Якщо ви є алергіком, для здорового сну, прати прийдеться частіше.
 2. Не застеляйте ліжко відразу після сну. Адже вночі ви можете спітніти і волога, що залишається на постілі, повинна підсохнути.
 3. Не забувайте час від часу провітрювати матрац. Під час зміни білизни, не застеляйте  свіжу постіль відразу. Візьміть за звичку пройтись пилосмоком та залиште на деякий час для циркуляції повітря.
 4. Не зайвим буде час від часу перевертати матрац. Якщо конструкція дозволяє, можна змінювати напрямки: догори ногами.


Як часто потрібно чистити матрац?

Ми вже знаємо, що матраци збирають піт, мертві клітини шкіри, піт, пилові кліщі та всілякі неприємні речі з нашого тіла. Як би щільно не доглядати за матрацом (придбати наматрацник, постійно змінювати білизну), трохи бруду та пилу неминуче потраплять на матрац. Очищення матрацу 2 рази на рік забезпечить здоровий сон та допоможе запобігти зараженню шкідниками, видалить накопичення пилу, поту та інших алергенів.

Але не завжди легко надати матрацу досконалу чистоту, використовуючи лише побутове обладнання. Саме тоді на допомогу прийдуть досвідчені працівники PCLEAN. Наша компанія пропонує професійне чищення матраців паром.

Переваги парового очищення:

 • Парове чищення вбиває пилових кліщів. Особливо це важливо хто має проблеми органів дихання.
 • Парове очищення знищує  клопів та їх яйця ефективніше за спеціальні засоби- інсектициди, оскільки яйця клопів стійкі до останніх через хімічну структуру їх шкаралупи.
 • Парове очищення знищує яйця молі.
 • Парове очищення знищує бактерії.
 • Парове очищення  ефективно видаляє плями та бруд з поверхні матраца.
 • Парове очищення  освіжає та дезодорує матрац.


Чому краще замовити наші послуги хімчистки PCLEAN?

 • Pclean використовує сертифіковані продукти, які безпечно усувають бактерії, запахи та забруднення та не залишають за собою залишків.
 • PCLEAN працює з найсучаснішим обладнанням для парового очищення або хімчистки.
 • Команда PCLEAN складається лише з  професіоналів своєї cправи.
 • Розумне співвідношення ціни та якості.
 • 100% гарантія

Команда PCLEAN завжди на зв’язку та готова надати відповідь на всі ваші запитання.   Зателефонуйте нам вже сьогодні та освіжить ваш дім нашими послугами. Ми знаємо, що робимо! Запевняємо Вас, ви залишитесь задоволені!

Comments

Write Comment