ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Як прибрати сліди котячої сечі на меблях

Як прибрати сліди котячої сечі на меблях

Posted By: Pclean - чистка мебели в Киеве Published: 26.04.2021 Times Read: 30 Comments: 0

Хімчистка дивана від котячої сечі

І ось трапилася неприємна ситуація-ваш кіт або кішка вирішили зіпсувати улюблений диван. Можливо, вихованець на вас образився або в будинку з'явився його суперник. Іноді улюбленці мітять і тоді, коли їм не сподобався лоток або якщо його не встигли почистити. Але ж "наші брати менші" одні з найбільш охайних тварин.


Як би там не було, проблема вже є і її потрібно вирішувати. Але як? Спочатку розглянемо звичайні методи чищення, які допоможуть, якщо пляма не встигло висохнути, і які складнощі Вас очікують.


Чому пляму так важко прибрати?

Не секрет, що запах сечі, що потрапила на меблі, дуже гострий і їдкий. Це пояснюється її складом. У сечі міститься сечовина, урохром і сечова кислота. Останній компонент, коли висихає, особливо важко вивести, адже кислота проникає глибоко в тканину дивана і не розчиняється у воді.


Спробуємо реанімувати меблі. Ні в якому разі не використовуйте хлор. Це їдке засіб може і виведе пляма, але тканина на дивані зіпсується. Хлорне вапно просто роз'їсть її.


Ще одна помилка в тому, що досить усунути видиму пляма на меблях. Цього мало, адже залишиться неприємний запах. А для кішки це сигнал знову сходити в туалет на те ж місце. Тому потрібно діяти комплексно.


Вирішення проблеми чистки дивану

Спробуйте наступні методи очистки:


відразу ж промокніть пляма серветками або туалетним папером - так сеча не потрапить вглиб тканини; вимакивайте до тих пір, поки серветки не будуть сухими;


у деяких випадках допоможе спиртовий розчин - що у вас під рукою, то і беріть: самогон, горілка або звичайний спирт (неважливо технічний або питної), ідеальний варіант - 30-50%; якщо взяти відсоток більше, то ви нашкодите тканини, адже вміст роз'їсть її фарбу; необхідно добре вмочити брудне місце.


Кращими засобами для позбавлення плям сечі на дивані є наступні:


Алкоголь. Про нього вже говорилося в попередньому пункті - це засіб дійсно ефективно і швидко допомагає. Слід добре змочити місце випорожнення, трохи варто вийти і на чисті ділянки поруч. Алкогольний розчин потрібно залишити приблизно на годину (за цей час спирт зможе розщепити сечову кислоту). Після цього проблемну зону потрібно промити водою і просушити праскою.


Господарське мило. Цей засіб також чудово допоможе, якщо ваші домашні улюбленці 'постаралися'. Для початку мило потрібно настругати, щоб вийшли маленькі шматочки, які слід розчинити у воді. Води повинно бути стільки, щоб суміш не вийшло занадто рідкою, а була консистенції сметани. Таким розчином потрібно натерти 'уражену' оббивку дивана. Її потрібно з силою притиснути до місця, яке збираєтеся вичистити, щоб суміш проникла глибше. Хвилин через 40 треба додати деяку кількість води, щоб добре промокнути мильний розчин із залишками від котячої сечі.


Столовий оцет. Такий засіб теж чудово підійде, тільки перед його застосуванням рекомендується спробувати реакцію вашого дивана на оцтову кислоту. Це можна перевірити на непомітній ділянці - адже деякі тканини роз'їдаються після взаємодії з оцтом, їх фарба розчиняється. Після тестування і його успішного результату кислоту можна застосовувати і на потрібних видимих зонах. Оцтом слід обробити те місце, де попрацювала ваша кішка, а потім залишити диван так хвилин на 20 або 25. Потім потрібно промити місце теплою водою і просушити ваш диван.Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам розібратися з вашими проблемами і побороти неприємні плями на улюбленій м'яких меблів. Також важливо пам'ятати, що професійна хімчистка допоможе вам не ризикувати, а також гарантовано виправити наслідки ваших вихованців в короткі терміни.

Comments

Write Comment