ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Чистка яхт і катерів в Києві та Київській області від хімчистки Pclean

Чистка яхт і катерів в Києві та Київській області від хімчистки Pclean

Заказ услуги

Хімчистка яхт і катерів в Києві

Яхта або катер є одним з атрибутів розкоші. Наявність такого транспортного засобу говорить про успішність його власника. Більш того, плавучі засоби вже давно стали своєрідним плавучим будинком, в якому можна відпочити від міської метушні або провести час у компанії друзів і близьких. Але як і будинок чи квартира, цей транспортний засіб потрібно підтримувати в належному стан. Щоб яхта або катер були доглянуті та радували вас вишуканим інтер'єром кают і чистими бортами, необхідно користуватися допомогою професіоналів клінінгової компанії.

Клінінгова компанія PClean є одним із лідерів в галузі хімічної чистки яхт і катерів в Києві. Ми пропонуємо вам послуги як разового прибирання, так і прибирання на постійній основі. Завдяки нам ви зможете підготувати свій плавучий будинок до закінчення сезону, зробити передпродажну підготовку або ж просто зробити генеральне прибирання, щоб транспорт став виглядати так, ніби ви його щойно купили.

При підготовці до роботи з яхтою або катером ми враховуємо те, що транспортний засіб є предметом розкоші, в якому використовуються дорогі матеріали. Враховуючи це, наші фахівці підберуть професійні засоби, застосують лише делікатні методи, які точно не зашкодять вашому плаваючому будинку. Під час роботи наші професіонали дбайливо  поставляться до вашого майна та  використовуватимуть обладнання, що забезпечує якість прибирання на високому рівні.Спектр послуг з хімчистки яхт і катерів складається з:

  • Миття палуби, бортів, стекол і камбуза;
  • Прибирання кают;
  • Хімчистки меблів, килимів і оббивки;
  • Прибирання та дезінфекції санвузлів.

Так як експлуатація судна має на увазі його постійний контакт з вологою, власники яхт і катерів нерідко стикаються з проблемою появи цвілі. Після першого сезону експлуатації транспорту ви можете помітити почорніння в деяких місцях, що свідчить про наявність грибка. Більш того, без оперативного втручаннягрибок та цвіль можуть продовжити своє поширення. Та згодом  висока ймовірність появи цвілі та грибків на палубі, в каютах.

Щоб уникнути подібного розвитку подій, при перших же ознаках появи цвілі вам потрібно звертатися в клінінгову компанію. У разі зволікання ефективність роботи може знизитися, внаслідок чого ви ризикуєте цілісністю поверхонь, що піддаються впливу грибка. У своїй роботі ми застосовуємо виключно сучасні засоби для чищення та обладнання, яке дозволяє гарантувати повне виведення цвілі з вашого судна. В результаті плавучий будинок буде не тільки бездоганно виглядати, а й стане повністю безпечним.

Якщо ваше судно потребує професійного догляду, то обов'язково звертайтеся до нас. Пам'ятайте, що будь-які недоліки будуть знижувати залишкову вартість яхти або катера. Ви можете замовити як комплексну хімічну чистку транспортного засобу, так і роботу з окремими приміщеннями. Підсумкова вартість робіт складається з набору послуг, обраних вами під час оформлення. Відразу після дзвінка наші фахівці виїзжають на вказану адресу для здійснення максимально оперативної роботи.

Для оформлення замовлення вам потрібно натиснути на іконку дзвінка в лівому нижньому куті сайту. Тут знаходиться форма зворотного зв'язку, після заповнення якої вам передзвонить наш оператор для погодження умов співпраці. Також ви можете зв'язатися з нами за номером телефону, вказаним в лівому випадаючому менюабо в верхній частині сайту. Ми працюємо щодня з 8 до 22 годин по місту Київ, Київській області.

Замовити хімчистку