ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Виїздна хімчистка тюлі та штор в Києві з на дому чи в офісі

Виїздна хімчистка тюлі та штор в Києві з на дому чи в офісі

Заказ услуги

Хімчистка тюлі в Києві з виїздом на дім

Ідеально чисті, пахнуть свіжістю, штори з тюлем - запорука естетичної привабливості внутрішнього приміщення. Обов'язковим елементом догляду за виробами з текстилю є хімчистка. Використання сучасних засобів і технологій очищення дозволяє видаляти плями практично будь-якого виду, позбавляти від шкідливого ​​для здоров'я пилу, повертати тканині ідеальну білизну.


Види плям, які можна видалити за допомогою хімчистки від компанії PCLEAN

Тюлева тканина здатна вбирати пил, тютюнові смоли, найдрібніші частинки шкідливих речовин. Якщо фіранки висять в житловому приміщенні, на них неминуче з'являються плями від дотику жирних рук. Також тканина може забруднитися про кімнатні рослини, розташовані на підвіконні. Всіх варіантів забруднень, особливо в приміщенні, де проводять багато часу діти, і не передбачиш.


Види плям, що піддаються хімчистці:

  1. плями органічного походження: кров, їжа, різні напої тощо;
  2. плями хімічного походження: клей, фломастери, фарба, віск тощо;
  3. масляні плями, плями від жиру тощо.

Методи хімчистки припускають використання декількох видів сучасних засобів для чищення, що дозволяє повністю видаляти навіть сильні забруднення з тюлю, при цьому не порушуючи його структуру.


Варіанти проведення хімчистки

За бажанням клієнта, хімчистку тюля можна провести на місці не знімаючи текстиль з вікон, або на спеціальному обладнанні на нашій території.

У розпорядженні фахівців кілька видів хімчистки. Вибір того чи іншого способу очищення тканини обумовлюється попередньою оцінкою стану тюля - ступенем зношеності, забруднення, наявністі плям і їх характеристиками (речовина, ступінь інтенсивності, застарілість).


Види хімчистки:

  1. суха чистка;
  2. аквачистка;
  3. професійна чистка на спец. обладнанні.


Чистка тюля передбачає використання делікатних миючих засобів і безпечних методів. Агресивна дія може пошкодити тонкий матеріал і привести до псування виробу. Саме з цієї причини здійснити процедуру з максимальною ефективністю самостійно, в домашніх умовах, за допомогою тільки підручних миючих засобів не вийде.

У більшості випадків в процесі хімчистки тканин даного виду, використовуються силіконові розчинники - «нове слово» в області виробництва і застосування сучасних миючих речовин.


Алгоритм чистки текстилю в нашій хімчистці

Якісна хімчистка тюля передбачає цикл маніпуляцій, які здійснюються у певній послідовності з обов'язковим дотриманням технології на кожному етапі.

Повний цикл хімчистки виглядає наступним чином:

  • Огляд тканини - визначення ступеню забруднення, зношеності, виявлення плям.
  • Первинна чистка - нанесення на сильно забруднені місця і плями, спеціальних чистячих засобів.
  • Основна хімчистка - видалення пилу, обробка миючим засобом, відновлення яскравості тканини, ароматизація.
  • Нанесення захисних засобів, які оберігають тканину від зносу і забруднень.

По завершенню циклу тюль не потребує прасування. Даний факт можна розглядати як додаткова перевага професійної хімчистки.


Особливості хімчистки тюля

Штори з тюля - повітряні, прозорі, невагомі. Тканина дуже красива, але вимагає делікатного поводження. При неправильному догляді тюль швидко втрачає презентабельний вигляд. Проблеми можна запобігти, якщо вибирати хімчистку.

Фахівці компанії PCLEAN використовують передові методики. Ми гарантуємо - наша хімчистка поверне бездоганний зовнішній вигляд вашого виробу, наповнить його ароматом, подарує надзвичайну м'якість. Телефонуйте!

Замовити хімчистку