ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Виїздна хімчистка стільчиків в Києві та Київській області, дбайливе очищення меблів від забруднень

Виїздна хімчистка стільчиків в Києві та Київській області, дбайливе очищення меблів від забруднень

Заказ услуги

Хімчистка стільців в Києві на дому

У будь-якому приміщенні стільці - найпоширеніший предмет меблів. Вони зустрічаються не тільки в різних кімнатах житлового простору, а й в офісах, громадських місцях. Сучасні місця для сидіння часто забезпечені м'якою оббивкою, швидко накопичує бруд. На особливу увагу заслуговують предмети, якими часто користуються. Процес експлуатації накладає відбиток не тільки на естетику речі і навколишнього простору, а й безпеку.


Що робити з брудними стільцями? Тільки виїзна хімчистка від кліннінговой компанії PCLEAN

Одні намагаються не звертати уваги на втрату зовнішньої привабливості меблів. Інші прагнуть швидше замаскувати зовнішні дефекти за допомогою чохлів. Деякі навіть поспішають швидше поміняти оббивку або повністю позбутися від неугодних речей. Як би банально це не звучало, але забруднилися стільці підлягають очищенню. Повернути предмету естетику і безпеку, а також продовжити їм життя допоможе хімчистка стільців. Процедуру не обов'язково виконувати з вивезенням меблів. Професійну очищення легко виконати вдома або в офісі.


Чому не вийде обійтися власними силами?

Помилково намагатися почистити оббивку стільців, не привертаючи професіонала клінінгової компанії. Самостійні дії не позбавлять від проблеми, а додадуть нові неприємності. М'який шар доведеться не тільки обробити миючими засобами, а й намочити. Це не завжди дає повноцінний результат. Можуть залишатися сліди плям, розлучення, сторонні запахи. Після впливу ні висушити, ні повноцінно видалити залишки хімікатів власноруч не вийде. Додатково можуть розселитися бактерії, грибки, виникнути затхлий аромат. У випадку з професійною обробкою розвиток подій за таким сценарієм виключено. Предмет залишається повністю чистим і сухим, як в первозданному вигляді.


Етапи виконання професійного очищення стільців на дому

Хімчистка стільців є комплексний підхід до очищення меблів. Майстер діє за такою багатоступінчастої схемою:

  • Виконує ретельний огляд предмета. Відбувається визначення матеріалів, виявлення виду забруднень. Залежно від обставин вибирається спосіб впливу.
  • Попередня суха чистка. Використовується пилосос. Відбувається видалення сухих частинок бруду.
  • Нанесення хімічної речовини. Вичікування часу реакції. Впливати можуть на всю поверхню, а важкі ділянки обробляти локально.
  • Екстрагування миючого складу спільно з брудом. Використовується спеціальне обладнання.
  • Додаткова ручна чистка при необхідності. Зазвичай впливають на складні плями.
  • Обробка поверхні кондиціонером і сушка.
При роботі професійний клинер використовує спеціалізоване обладнання, ефективні, але безпечні засоби для чищення. Звертаючись за послугою хімчистки стільців, можна бути впевненим, що меблі в надійних руках. Професіонали ідеально знають свою роботу, гарантують вдалий результат.


На які поверхні і типи забруднень впливають

Для виконання хімічної чистки немає істотних обмежень. За допомогою арсеналу сучасних препаратів можна впливати на будь-яку поверхню. Перед початком робіт майстер обов'язково огляне виріб, підбере оптимальний спосіб. За допомогою хімчистки вийде видалити будь-які плями починаючи від банального жиру або чаю і закінчуючи складно виведеними кров'ю і натуральними ягідними соками. В результаті усувається бруд, мікроби, йде неприємний запах, відновлюється колір і текстура оббивки.

Тривалість хімічної обробки стільців залежить від кількості предметів меблів, а також складності забруднень. Компанія PCLEAN, що працює по місту Київ, гарантує ефективний результат. Ми працюємо по всіх видах стільців і плям з можливістю виїзду на вашу територію.

Замовити хімчистку