ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Виїздна хімчистка штор та тюлей в Києві та області, якісне видалення плям бруду та пожовтіння

Виїздна хімчистка штор та тюлей в Києві та області, якісне видалення плям бруду та пожовтіння

Заказ услуги

Хімчистка штор в Києві з виїздом на дім

Вікно виступає зоровим центром кімнати. Для затишку оселі вікна обрамляють текстилем. При цьому, будь-які штори виступають джерелом скупчення пилу, мікроорганізмів. На них осідає до 70% всієї кімнатної бруду. Через це фіранки втрачають первісну естетику, а також стають джерелом неприємного запаху, притулком різних мікроорганізмів. Змінити ситуацію допоможе регулярна хімчистка штор. Особливо скористатися послугою потрібно там, де живуть алергіки, маленькі діти або в місцях скупчення людей.


Чому хімчистка краще, ніж домашне прання?

Стандартне прання в домашніх умовах не забезпечить ту чистоту, яку гарантовано ви отримаєте після професійної хімчистки. При цьому якість результату не залежить від способу самостійного впливу. Часті прання також негативно впливають на стан виробів. Особливо, якщо мова йде про натуральні чи дорогі матеріали. Домашне прання також негативно позначаються на спеціальних захисних покриттях, присутність яких зараз поширене. Професійна хімчистка ж не несе подібних ризиків для тканин.


Способи впливу на штори

Під хімчисткою штор розуміють процес усунення загальних і локальних забруднень за допомогою професійних чистячих засобів та обладнання без класичного прання виробу. При обробці використовують середу органічних розчинників. У цьому випадку прийнято діяти за стандартною схемою зі зняттям, вивезенням виробу. Якщо вибирати метод парової екстракції, то процедуру можна провести прямо на місці. Не потрібно навіть знімати виріб, що не порушить звичний інтер'єр помешкання. Наша клінінгова компанія використовує спеціальне портативне обладнання. Перед початком робіт всі етапи узгоджуються з власником: обговорюються делікатність матеріалів, види забруднень тощо.


Етапи виконання популярної хімічної обробки штор

Фахівці компанії PCLEAN можуть приїхати самостійно зняти ваші штори, відвезти на обробку, а потім повернути все на місце. Такий порядок дій не завжди зручний. Найчастіше вибирають хімчистку штор на місці.

При цьому процес впливу зводиться до комплексу наступних заходів:

  1. обробка полотен сухою парою;
  2. екстракція;
  3. відпарювання.


Якщо на виробі присутні не тільки стандартні пилові забруднення, то процес доповнюють впливом за допомогою ПАВов або органічних розчинників. Всі етапи виконуються з використанням сертифікованих безпечних хімікатів за допомогою спеціального обладнання. Методика і тактика завжди визначаються індивідуально після знайомства з ситуацією.


На які матеріали і плями впливають

Виконання хімчистки штор дозволяє очистити будь-які поверхні, дбайливо ставлячись до виробу. Застосування сучасних методик гарантує можливість впливу на делікатні, дорогі матеріали, а також складні конструкції. За допомогою пароекстракторної методики виконують хімчистку не тільки штор, але і жалюзі, рулонних конструкцій тощо. Обробці піддаються не тільки тканини, але і пластмаса, метал, дерево. Наш майстер знає тонкощі роботи з кожним матеріалом, гарантовано забезпечить якісний результат без пошкоджень. Досвід роботи нашіх спеціалістів також допомагають справитися з будь-якими видами забруднень. Тактику дій вибирають після огляду і ретельної оцінки ситуації.


Клінінгова компанія PCLEAN гарантує швидкий і якісний результат очищення штор. При заерненні до нас, ви економите час і сили. Наші фахівці точно знають, як зробити чистим кожен міліметр вашого будинку або офісу, якщо він знаходиться в місті Київ.

Замовити хімчистку