ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Виїздна хімчистка м'яких іграшок в Києві та Київській області на дому

Виїздна хімчистка м'яких іграшок в Києві та Київській області на дому

Заказ услуги

Хімчистка м'яких іграшок в Києві з виїздом на дім

Наша хімчистка Pclean пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з очищення м'яких меблів, елементів інтер'єру - килимів, тюля, штор, ковдр, а також хімчистку м'яких іграшок, адже іграшки, якими грають діти, потрібно час від часу дезінфікувати.

Для хімчистки дитячих іграшок застосовуються такі ж технології, як і для хімчистки текстиля. Водне прання з використанням м'яких миючих засобів, з відповідною температурою води і тривалістю прання, забезпечить бездоганну чистоту всіх текстильних виробів.

Хімчистка рекомендується для широкого спектра тканин і наповнювачів з яких виготовлені іграшки, а розчинник, який використовується для цього процесу, фільтрується і повторно використовується в наступному циклі очищення.

Весь процес хімічного очищення на 100% екологічний. Це пов'язано з тим, що при цьому в навколишнє середовище не потрапляють пари або інший залишковий розчинник.

Хімчистка часто є єдиним рішенням для позбавлення від плям і забруднень з іграшок. Дитячі іграшки часто схильні до важко виведених плям, які здатні вивести тільки фахівці з професійної хімчистки. Для очищення використовуються протиалергічні препарати, які не викликатимуть щодної реакції навіть у самих маленьких. Крім забруднень дитячі іграшки схильні до збору пилу. Ми усуваємо цю проблему за допомогою належного обладнання, яке дозволяє вибивати пил навіть у важкодоступних місцях.

У нас можлива хімчистка, яка повністю захищає тканини і кольори іграшок, ефективно видаляє плями.

Сушка іграшок проводиться в спеціальних сушарках. Прасування здійснюється за допомогою спеціальних парових прасок, які нагріваються тільки парою, що протікає під певним тиском. Парогенератори працюють під високим тиском, що дозволяє прасувати при температурі всього 130 ° C. Це ідеальні умови для прасування іграшок, яким важливо зберігати первинну форму.Хімічна чистка іграшок також дає можливість:

  • продовжити стійкість волокон тканини,  створити захисний шар від бруду,  захистити від деформацій, зберегти іграшки в презентабельному вигляді.
  • антиалергічні послуги - послуги з видалення пилових кліщів з м'яких іграшок, а також тривалий ефект  від повернення кліщів (до 6 місяців).
В нашій хімчистці також є пропозиція, адресована всім, хто цінує зручність і високу якість обслуговування. Занадто важкі і об'ємні іграшки, які проблемно доставити в прання? Немає нічого простіше - речі заберуть у дверей вашого будинку.

Ми проводимо хімчистку дитячих іграшок як для приватних осіб, так і для дитячих садків, шкіл, інших установ в місті Київ і по всій Київській області. Чистота м'яких дитячих іграшок сприятливо впливає на здоров'я вашої дитини. Адже саме з іграшками діти проводять більше всього часу.

Якщо вас цікавить професійна хімчистка дитячих іграшок, то ви можете звернутися в нашу компанію і ми з задоволенням допоможемо вам у цьому питанні. Іграшки будуть не просто чистими, вони збережуть свій привабливий зовнішній вигляд, будуть стійкі до забруднень та захищені від пилових та інших кліщів. Вартість послуги повністю виправдана та приємно здивує вас. У своїй роботі ми використовуємо хімічні речовини від перевірених виробників і використовуємо інноваційне обладнання. Це допомагає добитися відмінних результатів в очищенні.

Замовити хімчистку