ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Якісна хімчистка матраців в Києві та області з віїздом на дім

Якісна хімчистка матраців в Києві та області з віїздом на дім

Заказ услуги

Хімчистка матраців з виїздом на дім в Києві та Київській області

З часом експлуатації матрац, будь він ортопедичний чи звичайний, втрачає свій зовнішній вигляд. Без сумніву за матрацом потрібен ретельний догляд, щоб не з'являлися незмивні забруднення, неприємний запах. Але без належного досвіду важко зберегти виріб в первинному стані.
Звичайно почистити матрац можна самостійно. Але існує висока ймовірність неправильно підібрати засоби для чищення, щітки. Та як результат: і від плям не позбудетеся, і структуру порушите. При зверненні в нашу компанію «PClean», яка надає послуги з професійної хімчистки, ви отримаєте відмінний результат від висококваліфікованої команди спеціалістів, результатом роботи яких залишитесь задоволені. 


Коли необхідна хімчистка

Матрац, навіть якщо має наматрацник, легко вбирає піт та підшкірний жир. Через постійну експлуатацію без належного догляду на виробі з'являються пил і мікроспори, що призводять до розвитку пилових кліщів і шкідливих грибків. Розмноження бактерій і членистоногих згубно позначається на організмі, особливо на дихальних шляхах.
Причому забруднення можуть бути не тільки від пилу. Плями від їжі і напоїв, продукти життєдіяльності тварин, кров та інші джерела бруду легко залишаються на матраці.

Існує кілька ознак, що вказують на необхідність проведення хімчистки:
  1. Ви помітили, що простирадло або чохол стали накопичувати пил.
  2. Погіршилася якість матрацу- на ньому стало незручно лежати, з'явилася помітна твердість.
  3. Від матраца надходить неприємний запах, від якого неможливо позбутися.
Причиною також стають видимі ознаки - поява будь-яких плям. Навіть якщо на матраці відсутній вищеназвані ознаки, а самого виробу більш, ніж декілька років, то замовити хімчистку все одно варто, так як всередині нього найімовірніше розвиваються шкідливі організми.


Особливості проведення хімчистки

Наша компанія «PClean» проводить комплексну очистку матраців з виїздом на дім, або у нас на підприємстві. З виїздом на дім фахівці вприїзжають з усім необхідним обладнанням і спеціаліованими засобами. Завдяки ретельній хімчистці ми усуваємо всі забруднення, повертаємо первісний вигляд матраца.


Яким чином проводиться хімчистка матраца

  1. Використання спеціального пилососа. За допомогою декількох насадок з матраца ефективно вибивається пил, шерсть, різні крихти та інший бруд.
  2. Суха або волога мийка. Залежно від типу матеріалу застосовуються спеціалізовані миючі засоби, які абсолютно нешкідливі.
  3. Видалення плям. Для позбавлення від будь-яких забруднень застосовується особливий хімічний засіб і м'яка щітка.
  4. Фінішне очищення. З обох сторін матрац промивають для повного позбавлення від плям і залишків миючого засобу.
  5. Сушка матраца. Висихає виріб за 3-6 годин - час залежить від вологості і циркуляції повітря в приміщенні, прискорити сушку може фен.

Хімчистку обов'язково варто проводити сім'ям з маленькими дітьми. Якщо в матраці почали розвиватися грибки і кліщі, то це згубно може позначитись на здоров'ї дітей. За доступну вартість і найкоротші терміни ви зможете позбутися від проблеми, а ваші діти будуть спать спокійно.


Замовити хімчистку матраців в Києві та Київській області з виїздом на дім

Ми професійно займаємося хімчисткою матраців, в нашому розпорядженні висококласні клінери, дороге іноземне обладнання, якісні засоби для очищення і досвід роботи. Вас порадує цінова політика нашої компанії і якість виконаної роботи. Для замовлення послуги достатньо заповнити заявку або подзвонити за телефонами, вказаними в графі «контакти».

Замовити хімчистку