ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Виїздна хімчистка крісел в Києві та області, якісна очистка крісла

Виїздна хімчистка крісел в Києві та області, якісна очистка крісла

Заказ услуги

Хімчистка крісла з виїздом на дім в Києві

ККоли ми купуємо нові меблі, хочеться довго зберігати її гарний зовнішній вигляд. Проте підтримувати постійну чистоту важко через появу плям, забруднень та різних тріщин на поверхні. Забруднення і деформації зіпсують первинний вигляд виробу. В таких випадках потрібно звертатися до професіоналів, які проведуть хімчистку крісла без зайвих зусиль.

Щоб заощадити, більшість людей самостійно проводять очистку меблів. Але використання будь-яких миючих засобів без знань і досвіду зашкодять як структурі, так і зовнішнім виглядом поверхні меблів. Експерименти можуть закінчитися повною заміною крісла, тому ми рекомендуємо звернутися в нашу компанію по хімічному очищенню меблів.


Коли необхідна хімчистка

Через декілька років експлуатації на кріслі можуть з'явитися плями, які важко видалити, неприємний запах і різні деформації (подряпини, тріщини). При чому, деякі дефекти виникають через особливості матеріалу.

Забруднення, які найчастіше з'являються на меблях:

  1. Плями від їжі та рідин, таких як чай, кава, сік, вино тощо.
  2. Від пилу і поту оббивка починає темніти, особливо тканинні підлокітники.
  3. Завдяки маленьким бешкетникам- дітям меблі забрудюються фарбою, клеєм, ручкою або пластиліном.
  4. Тварини залишили велику кількість вовни.
  5. Домашній або офісний клімат з часом вплинув на меблі (не витримано температурний режим: занадто сухе повітря або навпаки - вологе).

При чому деякі плями прибрати не складе зайвих труднощів, але якщо випадок запущений, то, крім забруднень, з'явиться неприємний запах, який практично неможливо вивести звичайними засобами - допоможе тільки хімічне чищення.

Якщо відкладати очищення на потім, то меблі втрачають первісну красу. Після чого доведеться витрачати гроші на тканинні накидки, щоб закрити плями і дефекти. Неправильний догляд також призводить до появи пилових кліщів, які призводять до виникнення алергічної реакції, особливо у маленьких дітей.


Особливості проведення хімчистки

Повернути ідеальний стан можуть співробітники компанії «PClean», які використовують спеціалізовані засоби та професійне обладнання. Ми працюємо як з домашніми, так і з офісними меблями.

Хімчистка проводиться за нступним планом:

  • Огляд крісла на забруднення. Процедура необхідна для оцінки ступеня занедбаності і підбору правильних компонентів для очищення.
  • Видалення бруду за допомогою обладнання. Вакуумним пилососом клинер видалить пил, шерсть, волосся та інші сухі частинки бруду.
  • Підбір хімічних засобів: на маленьку ділянку меблів наноситься засіб для відстеження реакції на очищуючий розчин. Далі чекаємо де-який час та дивимося чи відбулись будь-які зміни у структурі, кольорі крісла.
  • Нанесення компонента на оббивку. Поверхня обробляється нешкідливим миючим складом, який ефективно видалить плями, що в'їлись.
  • Ретельне видалення плям: м'якою щіткою віддаляється хімзасоби разом з розчиненим брудом і сторонніми елементами.

У висновку фахівець проведе промивку крісла, щоб прибрати залишки вологи і засоби для чищення. За підсумком, крісло стає чистим і практично сухим - процес висихання триває протягом 6-7 годин. У разі необхідності, просушити поверхню можна спеціальним феном.


Замовити хімчистку крісел на виїзд додому в Києві та Київській області

Хімічна чистка крісел не займає багато часу, але вимагає професійного підходу і спеціалізованих засобів. Результат виправдовує очікування - меблі набувають первісний колір, виглядають чистіше, а неприємні запахи пропадають. Замовте хімчистку у нас за приємливу вартість і отримаєте висококласних клинерів, високоякісне обладнання, відмінні компоненти для чищення та готову роботу в найкоротші терміни по місту Київ. У нас дійсно недорого та якісно. Переконайтесь!

Замовити хімчистку