ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Хімчистка шкіряних диванів, крісел та стільців з виїздом по місту та області

Хімчистка шкіряних диванів, крісел та стільців з виїздом по місту та області

Заказ услуги

Хімчистка шкіряних меблів в Києві на дому

У будь якому приміщенні: житловому будинку чи офісі шкіряні меблі виглядають презентабельно і стильно. Вироби також користуються популярністю завдяки своїй зручності - сидіти або лежати на м'яких шкіряних меблях дуже комфортно. Але коли питання стосується догляду за шкіряними меблями, у багатьох складається враження, що достатньо лише  протерти забрудненні місця або плями сухою або вологою серветкою. Але насправді, при виникненні сильних забруднень та плям, не варто видаляти плями самостійно, адже шкіра вимагає спеціального очищення.  Якщо при забрудненнях на шкірі використовувати звичайний мильний розчин та вологу серветку,  високий шанс лугом вимити жири зі шкіри, що призведе до зменшення м'якості та еластичності виробу.

Хімчистка таких меблів важка і потребує професійного підходу. При виведенні плям на меблях самостійно, без професійного підходу фахівців,  можна привести меблі до незворотніх наслідків. Наші фахівці проводять професійну чистку та, завдяки чистячим засобам з нешкідливим для здоров'я складом, повертають виробу початковий зовнішній вигляд.


Які матеріали ми очищаємо

Шкіра - екологічний матеріал, який отримують з шкур різних тварин. Оббивка для меблів досить міцна і може служити багато років. Але наявність домашніх тварин може привести в непридатність навіть самий зносостійкий матеріал. А при перепадах температур можуть навіть з'являтися  тріщини.


Наша клінінгова компанія «PClean» займається ретельною хімчисткою та реставрацією всіх різновидів шкіри:

  • Анілінова - дорогий матеріал з добірної шкіри, кожен виріб має унікальний малюнком. Легко вбирає вологу, тому вимагає обробку захисним засобом. При правильному догляді виникає ефект «старіння», що створює додаткове благородство.
  • Напіваніліновою - гладка поверхня, що пройшла додаткову шліфування для усунення особливої ​​фактури. Більш стійка до води, але має слабку повітропроникність, через що підвищений ризик виникнення тріщин.
  • Кожзам - економний варіант натурального матеріалу, який схожий за зовнішнім виглядом зі шкірою і досить довговічний, так як слабо вбирає вологу і слабо покривається пилом. Але з часом матеріал тьмяніє і вимагає хімчистку.
  • Замша і нубук - похідні шкіри з привабливим зовнішнім виглядом, але дуже складною технологією догляду. Матеріал вбирає воду і миючі засоби, а при очищенні вологою серветкою залишаються розводи, тому вимагає грамотного підходу і спеціальних рідин.

Кожен з описаних матеріалів індивідуальний в плані догляду - засоби для натуральної шкіри не підходять при очищенні шкірозамінника.  Потрібно дотримуватись та пам'ятати це. Інакше матеріал втратить свої експлуатаційні характеристики і привабливість.


Особливості проведення хімчистки

Обов'язково з замовником обговорюються всі питання та укладається угода.  Існує багато різних типів шкіри і методів її фарбування. Перед початком чищення наш фахівець оглядає виріб і підбирає відповідний засіб для чищення саме для вашого типу виробу.

Сама хімчистка проводиться в чотири етапи:

  1. Видалення пилу, крихт і дрібних смітинок за допомогою професійного пилососа, який здатний очистити навіть важкодоступні місця.
  2. Ручна чистка оббивки засобом на водній основі, який безпечно діє на матеріал, та очищує пори від забруднень. Компоненти розгладжують тріщини та запобігають появі нових дефектів.
  3. Обробляються текстильні вставки меблів. Щоб не пошкодити структуру, ми застосовуємо спеціальне обладнання для дбайливого очищення.
  4. Коли загальна хімічна обробка закінчена, а деякі плями залишилися, то в хід йде органічний плямовивідник для повного видалення бруду.

Після хімчистки шкіряна оббивка стає свіжою і чистою, набуває блиск і ефект доглянутості. Видаливши старі забруднення, ми обов'язково використовуємо крем-догляд, щоб повернути еластичність шкірі і провести профілактику.


Замовити хімчистку шкіряних меблів в Києві та Київській області

При виборі нашої компанії, ви отримуєте послугу від професійних фахівців, що мають відповідний досвід роботи. Також ми дотримуємося високого рівня сервісу, надаємо гарантію якості, проводимо хімчистку в найкоротший термін високоефективними, нетоксичними засобами. І все це за  доступну ціну. Наша компанія «PClean» - клієнтоорієнтована та націлена на якісне виконання послуг.

Замовити хімчистку