ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Хімчистка килимових покриттів з виїздом на дім та в офіс по Києву та Київській області

Хімчистка килимових покриттів з виїздом на дім та в офіс по Києву та Київській області

Заказ услуги

Хімчистка килимових покриттів в Києві з виїздом на дім.

Звичайно килим є предметом інтер'єру, який здатен прикрасити будь-який дім чи квартиру. Але не слід забувати, що килим - обитель тисячі мікроорганізмів. У ньому можуть ховатися пилові кліщі, цвіль, килимові кожееди і бактерії. В килимах з довгим ворсом часто можна відшукати таких істот, як дерматофагоідеси - пилові кліщі.

«Але я ж регулярно прибираю своє помешкання?!» - можете ви заперечити. Прибирання килимових покриттів за допомогою пилососа дозволяє видалити лише 30% забруднень. Навіть популярний метод вибивання килимів на снігу не гарантує ідеальної чистоти.

Розмоклі частинки пилу, які змішуються з підручним миючим засобом, лише сприяють кращому з'єднанню ворсинок килимового покриття між собою. На поверхні утворюється грязьова плівка, непомітна оку. Також самостійна мийка може зіпсувати верхній пухнастий шар килима, зробивши річ абсолютно непривабливою.

Єдиний надійний спосіб позбутися від 99% бактерій, мікробів і плям - професійна хімчистка килимів. Особливо важливо проводити повноцінну чистку, коли в будинку є домашні тварини. Улюбленці можуть переносити на своїх лапах небезпечних мікробів, які осідають на ворсі килима.


Як проводиться хімчистка килимового покриття

Хімічна чистка - це професійне очищення покриття з використанням хімічних речовин. Застосовувані реагенти видаляють пил, забруднення різного походження, плями і бактерії, що в'їдаються без шкоди для зовнішнього вигляду килима.


Етапи чистки і їх кількість залежать від ступеня забруднення покриття, матеріалу, з якого виконаний килим і переваг замовника.


Стандартна хімчистка включає:

 1. Вакуумне очищення.
 2. Видалення пилу, вовни, бруду.
 3. Застосування засобів для виведення плям.
 4. Очищення роторною машиною.
 5. Нанесення миючих засобів.
 6. Видалення з поверхні миючих засобів.
 7. Кондиціювання ворсу.
 8. Причісування ворсу.
 9. Сушка килимового покриття.

Фахівці нашої компанії мають не тільки необхідні теоретичні знання про використання того чи іншого засобу для чищення або хімічного реагенту, але ще і великий практичний досвід хімічної чистки килимів та інших текстильних елементів інтер'єру в приміщеннях різного призначення.


Хімчистка килимових покриттів позбавить вас від:

 • жирних плям;
 • слідів від вина;
 • розводів від напоїв (чаю, кави, соку);
 • крові і сечі;
 • слідів від маркерів, фломастерів, олівців тощо;
 • та іншого бруду.


Переваги хімічної чистки від Pclean

Команда Pclean дорожить вашим здоров'ям, тому надає тільки якісні послуги. Для прибирання ми використовуємо ліцензійне обладнання, яке випускається світовими виробниками, а також перевірені клінінгові засоби, що пройшли європейські тести якості. Хімія, що використовується, не викликає алергічних реакцій.  З особливим трепетом ми підходимо до підбору персоналу: в нашій команді виключно професіонали. Саме тому проводити хімчистку килимів можна в дитячих установах, житлових приміщеннях, офісах і комерційних підприємствах.

Ми робимо наші послуги доступними. Чистка килима проводиться оперативно в визначені замовником терміни. Наша команда прислухається до побажань замовника. Ми не тільки очищуємо поверхні від плям, неприємного запаху і мікробів, а й повертаємо гарний вигляд килиму та відновлюємо ворс.

Вам не хочеться займатися транспортуванням килима? Команда Pclean проводить хімчистку килимів «на виїзді». Наша команда проведе професійну обробку килимового покриття прямо у вас в приміщенні, якщо ви проживаєте в Києві або ж у Київській області. Покриття ретельно просушується: ми не залишимо мокрий килим у вас на підлозі.

Вам більше не потрібно перейматись через прибирання! З Pclean ваш килим завжди буде чистим і доглянутим!

Замовити хімчистку