ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Хімчистка коврових покриттів в Києві та області з виїздом на дім, в офіс по всій області

Хімчистка коврових покриттів в Києві та області з виїздом на дім, в офіс по всій області

Заказ услуги

Хімчистка ковроліну в Києві з виїздом на дім чи в офіс

Ковролін відноситься до покриттів, які довго зберігають свіжість фарб і відмінно виглядають. Але в його ворсинках поступово накопичується занадто багато пилу, яку важко очистити звичайним пилососом. Щоб зберегти первозданний вигляд, краще скористатися послугами хімчистки. Наша компанія пропонує послуги виїзду на дім. Це набагато зручніше, ніж везти килим особисто.


Професійні послуги хімчистки від компанії PCLEAN

За допомогою професійного хімічного очищення можна видалити з поверхні більше 95% всіх забруднень. Фахівці компанії в своїй роботі користуються найновішими, перевіреними препаратами, які безпечні для людей і тварин. Вибір засобу залежить від виду забруднення і тривалості перебування плям на покритті. Клієнтам гарантується висока якість послуг, що виконані та в найкоротші терміни.

Залежно від складності забруднення можуть бути застосовані наступні методи очищення ковроліну:

 • чистка сухим способом. Пил та інший бруд видаляється за допомогою потужного пилососа і професійних щіток;
 • чистка вологим способом. Цей спосіб рекомендується використовувати для видалення застарілих плям, бактерій, кліщів і пилу.


Крім цього клієнтам доступні і інші види чисток:

 1. за допомогою піни;
 2. звичайна хімчистка;
 3. виведення застарілих плям;
 4. видалення складних забруднень і пилу.


Замовник може так само вибрати додаткові послуги, що дозволяють захистити покриття на більш тривалий термін:

 1. обробка антисептичними препаратами;
 2. застосування дезодоруючих складів;
 3. обробка захисними речовинами.Хімчистка з виїздом на дім.

Ця послуга стає все більш популярною, що дозволяє замовнику економити час і кошти. До того ж вартість послуг є доступною для більшості замовників.

Хімчистка ковроліну абсолютно безпечна для мешканців та їх вихованців. Наші фахівці працюють з якісними засобами, які в руках досвідчених професіоналів, дають гарні результати.

До приїзду майстра клієнт повинен провести ряд нескладних дій:

 1. Очистити ковролін від сміття і пилу за допомогою пилососа або віника. Це прискорить роботу і не дозволить пошкодити ворс при чищенні.
 2. Винести з кімнати крихкі, ламкі речі, що можуть розбитися.
 3. Прибрати дрібні меблі, інші предмети та звільнити простір.
 4. Підняти над підлогою штори, покривала і пледи, на які може потрапити хімічна речовина.

Фахівці повинні побачити всі проблемні плями і забруднення, які належить зібрати.


Офісна хімчистка ковроліну

Складність цієї процедури полягає в тому, що там набагато вище прохідність, а, отже, впоратися з чищенням набагато складніше.

Тому в офісних приміщеннях застосовуються засоби, здатні не тільки видалити плями, але, які відновлюють зам'ятий ворс. Відповідно до цього використовуються методи вакуумної чистки і найефективніші засоби для виведення плям. При цьому чистка проводиться в найкоротші терміни. Після роботи ковролін не потребує тривалої додаткового просушування. Вартість даного виду послуг доступна для більшості клієнтів.

Після звернення у фірму клієнти розуміють різницю між самостійним і професійним чищенням. До того ж, це збереже здоров'я співробітників і приємно здивує всіх клієнтів чистотою. Представники фірми можуть почати роботу після закінчення робочого дня в офісі. Це дозволить співробітникам не відриватися від своїх завдань в робочий час.

Замовити хімчистку