ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Хімчистка диванів з виїздом на дім в Києві та Київській області

Хімчистка диванів з виїздом на дім в Києві та Київській області

Заказ услуги

Хімчистка диванів в Києві з виїздом

Багато людей згадують про хімчистку в крайніх випадках. Сьогодні ми хочемо детально зупинитися на хімчистці диванів та розповісти про те, в яких випадках варто вдаватися до послуг професіоналів.


Види хімчистки диванів

Причинами звернення за допомогою можуть бути різні приводи: прокази дітей, домашні тварини чи випадково пролитий келих вина. Але, крім термінової чистки дивана, ми рекомендуємо проводити регулярне чищення дивана щорічно. Причина в тому, що бруд далеко проникає в волокна, через що псується вигляд виробу і починає з'являтися неприємний аромат.


Хімчистка меблів складається з трьох пунктів:

 1. Нанесення засобу на поверхню;
 2. Активна робота речовини протягом певного часу;
 3. Всмоктування засобу разом з брудом за допомогою вакуумного пристрою.

Після такої хімчистки меблі не потрібують додаткового прання або обробляння водою. Дуже важливо обрати засіб в залежності від виду оббивки. Ми допоможемо привести ваші меблі в бездоганно чистий вид і при цьому не пошкодимо волокна. Досвід роботи фахівців дозволяє підібрати безпечні миючі засоби з урахуванням всіх особливостей саме ваших меблів.

Найчастіше використовуються два види чищення м'яких меблів:

 • Вологе чищення. Для посилення ефекту можуть бути додані миючі засоби. Вони в свою чергу утворюють емульсію, яка виводить забруднення з матеріалу. Після чого матеріал додатково обробляється паровою щіткою.
 • Суха чистка. Поширений вид чистки диванів. за допомогою спеціальних розчинників, які враховують особливості ваших меблів, прибираються забруднення. Це оптимальний варіант для чищення диванів, які виготовлені з синтетики або екокожі.

Багато людей вважають за краще проводити чистку меблів своїми силами. Це безумовно економніший варіант за виклик спеціалістів, але самостійна чистка дивана може привести до пошкодження текстилю. Всюди, в тому числі в чищенні меблів,  потрібен професійній підхід: правильний вибір миючих засобів, спеціальне обладнання тощо. І тоді вам гарантовано 100% результат видалення забруднень. 


Недоліки чистки дивана своїми силами:

 • Неефективно. Без використання професійних засобів і устаткування впоратися із застарілими плямами буде дуже складно. Дуже часто на поверхні дивана залишаються розводи, плями і неприємний запах.
 • Пошкодження матеріалу. Багато засобів для чищення містять кисневий відбілювач. При невірно розрахованій концентрації відбілювача можна зіпсувати меблі.


Чистка дивана від  клінінгової компанії PCLEAN

Як вважаєте, дивану необхідна професійна хімчистка? Безумовно, якщо ви хочете, щоб меблі у вашому будинку виглядали бездоганно.


Хімчистка дивана дозволяє одночасно боротися з кількома проблемами:

 • Пил, що накопичився з роками.
 • Сліди від кави, чаю, соку, вина тощо.
 • Діти розмалювали меблі та усунути плями своїми силами неможливо.
 • Неприємний запах.
 • Бруд.


Чи потрібно у випадку забруднення улюбленого дивана позбавлятися останнього та купувати інший? Звичайно, ні! Хімчистка  допоможе повернути вашому дивану бездоганний вигляд.


Чому багато хто звертається саме до нас?

Ми надаємо професійну чистку диванів вже не перший рік в Києві та Київській області.  Наш лозунг: кліент повинен залишитися задоволеним! Тому готові вам надати:

 1. Можливість без зайвих зусиль залишити на сайті заявку.
 2. Ми використовуємо тільки екологічно безпечні засоби.
 3. Оперативно та вчасно виконуємо роботи.
 4. Надаємо гарантію та несемо відповідальність.
 5. Використання професійного обладнання.


Якщо вам необхідна професійна чистка дивана в Києві або Київській області, телефонуйте за вказаним на сайті номером телефону. Ефективна хімчистка - це просто і недорого! Переконайтесь!

Замовити хімчистку