ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Хімчистка дитячих колясок екологічно чистими засобами в Києві та Київській області

Хімчистка дитячих колясок екологічно чистими засобами в Києві та Київській області

Заказ услуги

Хімчистка дитячих колясок в Києві

Для малюків перших років життя дитяча коляска є другою домівкою. Тут доводиться проводити багато часу. Чим дорослішим стає маленький володар даного транспорту, тим більш активно проводить час на прогулянці, що не може ніяк не відображатися на колясці.  Крім атмосферних впливів, мікробів на деталях предмета з'являються сліди від бруду, плями від напоїв тощо.  На жаль, домогтися бажаного результату, намагаючись виконати чистку в домашніх умовах, досить складно. Тільки професійна гігієна дитячої коляски швидко і без побічніих факторів забезпечить гідний рівень чистоти. 


Переваги хімчистки дитячого обладнання.

Дитячі речі завжди вимагають ретельного догляду, тому їм приділяється особлива увага. Якщо знадобиться привести в порядок дитяче обладнання (коляски, люльки, переноски, автомобільні крісла) прибрати з нихплями, пил або сліди напоїв, краще звертатися до професіоналів. Наші фахівці мають великий досвід в очищенні дитячих речей, завжди дбайливо ставляться до таких замовлень. Застосування екологічно чистих засобів гарантує відсутність неприємних запахів, а також нівелює процес виникнення алергічних реакцій. Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевненими в якості виконаних послуг та в подальшому безпечному використанні обладнання.

 Засоби, які ми використовуємо.

Контакт шкіри малюка можливий не з кожним миючим засобом або хімікатом. Тож, не дарма для гігієни дитячих речей, призначені безпечні, екологічно чисті, гіпоалергенні засоби. У хімчистках для цих цілей використовують тільки сертифіковані препарати спеціального призначення. Домашня побутова хімія не тільки дає низький очищуючий ефект, але і може нести небезпеку для малюків.


Збереження зовнішнього вигляду виробу.

Професійні засоби дбайливо ставляться до самого об'єкта впливу. Після обробки предмет не втратить колір,  не буде деформований, не дасть усадки, линьки. Коляска набуває чистоту і свіжість, не втрачаючи первісний зовнішній вигляд. Крім того, всі реагенти, завдяки досвіду фацівців, видаляються без залишку. При звичайному пранні частинки миючих засобів забиваються в складки та осідають в оббивці тканини.


Якісне просушування після хімчистки.

У хімчистці завершальним етапом чищення виступає просушка в спеціальній камері. Це забезпечує ідеальний результат чищення виробу. Та навпаки, в домашніх умовах такого результату домогтися складно: неповна просушка призводить до появи патогенної бактеріальної і грибкової флори. Результатом неправильного підходу стає запах затхлості та небезпечність тканини оббивки. Ймовірність формування залишкової вологості, появі сторонніх запахів, неестетичних розводів при професійному підході до чищення виключені.


Економія часу і сил.

У домашніх умовах повноцінно почистити дитяче обладнання, не розбираючи виріб на складові елементи, не вийде. Демонтаж вимагає часу, зусиль. Не треба забувати про те, що не всі деталі можливо зняти без зусиль, якщо не мати спеціального інструменту. В результаті можна щось зіпсувати, втратити, переплутати розстановку. Професіонали ж кожного дня вирішують подібні задачі та мають достатній досвід впоратися з цим завданням на відмінно.


Правильний вибір засобу для чищення.

При чищенні важливо правильно підібрати засіб для виробу. Для різних видів текстилю, натуральної або штучної шкіри безумовно знадобитися різний підхід та різні засоби для чищення. Це виключає будь-які непередбачені пошкодження.


Досвід та професіоналізм, який здолає будь які види забруднень.

Для дитячих колясок характерно присутність широкого спектра різноманітних забруднень. Це і сеча, і блювотні маси, і інші біологічні компоненти. Кожна пляма вимагає особливого підходу. Необхідно не тільки відчистити поверхню, але і надійно усунути стійкі супутні запахи. Професійна хімчистка забезпечить виробу первісний вигляд, приємний аромат, незалежно від того, з чим доводиться боротися.

Тільки професійна чистка забезпечить надійне усунення забруднень як зовні, так і у внутрішніх шарах матеріалу. Кожна деталь дитячої коляски буде якісно оброблена, готова до безпечного використання малюком. Компанія PCLEAN працює швидко і якісно по місту Київ. Ваш малюк залишиться  задоволеним чистотою та свіжістю свого транспорту.

Замовити хімчистку