ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Хімчистка біль'ярдних столів, безпечне очищення столів для біль'ярду

Хімчистка біль'ярдних столів, безпечне очищення столів для біль'ярду

Заказ услуги

Хімчистка більярдних столів в Києві

 Важливо розуміти, що більярдний стіл відноситься до елітної категорії товарів, одже і догляд повинен бути відповідний. Даний вид спортивного інвентарю потребує регулярного професійного догляду не залежно від того, де встановлений стіл - в спортивному клубі чи вдома. Адже з часом на поверхні повсті накопичується пил, крейда, бруд,  плями тощо. Повсть- це тонкий шар матеріалу на більярдному столу, який потребує обережного ставлення. Наша компанія виконує делікатне чищення більярдних та ін. ігрових столів за допомогою спеціально розробленої щітки з м'якою, легкою щетиною, яка не обертається та делікатних хімічних засобів, що не зашкодять повсті.


Типи забруднень, які з легкістю очистять наші фахівці.

Завдяки досвіду та професіоналізму нашіх фахівців можна подолати будь які забруднення на більярдних та ін. ігрових столах:

  • пил. Саме пил щодня осідає на поверхні, в'їдається глибоко в матеріал і з часом значно погіршує ігрові характеристики столу. Тому рекомендується регулярне чищення матеріалу. 
  • плями (походження: містить танін, крохмаль, білок, масляні плями тощо). Розводи від напоїв, соусів,  крихти та інше сміття також швидко в'їдаються в поверхню столу. Це досить погіршує зовнішній вигляд столу. Під впливом хімічних агресивних речовин повсть здатна змінювати свої властивості і матеріал швидше псується. 
  • сліди крейди, жиру та інших речовин. В процесі гри стіл  забруднюється крейдою або шкіряним жиром (при кожному дотику). Навіть брудні бульярдні кулі та інший інвентар здатні завдавати збитків. 
  • неприємні запахи. Тютюновий дим - найбільш поширений для місць  скупчення любителів даного виду спорту. Дим в'їдається в усі поверхні та залишає  характерний неприємний запах. Справа часу, коли це начне приносити дискомфорт і бажання нейтралізувати будь які зайві запахи.

Що може вплинути на результат хімчистки: 

  • самостійне видалення плям або інших забруднень непрофесійними засобами.
  • тривалість та ступінь забруднення.
  • походження плям


Які матеріали підлягають чищенню?

Наша компанія готова здійснити будь яке чищення більярдних столів. В якості покриття столів використовується спеціальний матеріал. Матеріали виробу можуть бути: натуральні, частково натуральні (наприклад, вовняне волокно та поліестер, нейлон) або повністю синтетичні. За допомогою спеціально підібраного засобу, наші майстри зможуть здійснити хімчистку будь якого рівня складності, яка підійте саме для поверхні вашого столу.

Також здійснюємо чищення конструкції столу: корпус, ніжки, сітки лунок тощо. 


Часті помилки при догляді за більярднім столом

Багато людей самостійно намагаються видалити забруднення. Однак це часто призводить до серйозних наслідків: пошкодження виробу.

Ось деякі з помилок:

  • чищення хімічним засобом (зі змістом хлору та ін. агресивних для делікатних тканин складових).
  • використання жорстких щіток та  ганчірок.
  • агресивне чищення пилососом (надлишок потужності та неакуратна робота можуть призвести до пошкодження покриття).

Наші майстри за домомогою досвіду та професіоналізму здійснять комплексну хімчістку більярдного столу! Якщо ви  проживаєте в Києві, зв'яжіться з нами взручним  для вас способом, щоб дізнатіся подробиці про терміни та вартість послуг. Ми з задоволенням дамо відповідь на всі Ваші питання.

Замовити хімчистку