ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Хімчистка шкіряних меблів на дому

Хімчистка шкіряних меблів на дому

Posted By: Pclean - чистка мебели в Киеве Published: 02.02.2021 Times Read: 116 Comments: 0

Чистка шкіряних меблів, як правильно видалити забруднення

Ви вирішили зробити свою кімнату особливою і купили шкіряні меблі? Це прекрасне рішення, адже виглядають дивани і крісла зі шкіри в інтер'єрі дорого і вишукано. Ми вирішили підказати вам кілька моментів, які дозволять роками насолоджуватися такими меблями і не переживати, що вона швидко зноситься.


Чистимо меблі зі шкіри в домашніх умовах (не рекомендовано)

Щоб шкіряні меблі прослужили довго, важливо створити для неї сприятливі умови. В першу чергу, не ставте її там, де потрапляють прямі промені сонячного світла або навпаки яскравої лампи. Інакше є небезпека, що матеріал з часом зсохнеться і потріскається.

Якщо в кімнаті низька вологість, то допоможе зволожувач повітря. Його застосування благотворно вплине і на стан меблів, і на ваше самопочуття. Регулярно стежте за вологістю в кімнаті, щоб не допустити шкоди для шкіряних виробів.

Небезпека для меблів представляють домашні вихованці. Вони можуть подряпати меблі, через що відновити її буде майже неможливо. Є 2 виходи з ситуації: обмежити доступ домашніх улюбленців до дивана або крісла, або ж вибрати меблі з іншого матеріалу.

Не слід мити шкіру їдкими миючими засобами, наприклад, бензином або розчинником. Це зробить лише гірше. Такі кошти залишають на меблях сліди, що не стираються.


Які є варіанти чищення?

Очистити шкіряні меблі можна за допомогою:

 • Вологе прибирання. Для цього достатньо простого мильного розчину і м'якої мочалки. Після акуратної обробки меблі слід насухо витерти, щоб вона не дала усадку.
 • Сухе прибирання. Використовуйте пилосос з м'яким ворсом для своєчасного видалення пилу з поверхні. Саме пил найчастіший ворог виробів зі шкіри. Якщо раз на тиждень очищати від неї меблі, то пори шкіри не будуть забиватися, що продовжить термін її життя.


Удаление распространенных загрязнений мебели

Опасно садиться на диван или кресло из кожи вместе с чашкой кофе, вина или чая. Испачкать светлую мебель могут и джинсы из темных материалов. Но что делать, если мы проявили неосторожность и оставили пятно на диване?

Вот рекомендации, которые спасут ситуацию:

 1. Пятна из-под кофе выводятся нашатырем.
 2. От следов помады спасет этиловый спирт, который смешивают с водой 1 к 1.
 3. Чернильные пятна уберет уксус. Или же распылите над загрязненным участком лак для волос и протрите мягкой сухой тряпочкой.
 4. Жирные пятна протираются крахмалом или тальком. Достаточно оставить мебель на 4 часа, после чего порошок абсорбирует жир из материала.

Помните: втирать загрязнение в кожу нельзя. От вас нужно лишь аккуратно протереть пятно нужным раствором.


Професійна чистка від Pclean-запорука здоров'я

Розділяється процес хімчистки шкіряних меблів на такі етапи:

 1. Підбір відповідного засобу для конкретного типу матеріалу. Адже шкіра буває різна і є кілька методів її фарбування. Професіонали нашої компанії знають, що краще підійде у вашому випадку.
 2. Видаляється пил. Для цього використовують потужний пилосос, яким обробляють всю поверхню. Ретельно очищають щілини.
 3. Меблі дезінфікуються за допомогою парогенератора. Це дозволяє знищити всіх мікроорганізмів, що знаходяться всередині шкіри, які могли б нашкодити вашому здоров'ю. Наприклад, пилових кліщів.
 4. Наноситься засіб для чищення. Такі засоби екологічно безпечні. Вони потрібні для видалення бруду, жиру, плям і неприємних запахів. Чистячі засоби, які ми використовуємо, перевірені часом і не шкодять здоров'ю людей і тварин.
 5. Використання професійних засобів для виведення плям. Вони позбавлять диван або крісло від слідів крові, їжі, поту, слини і т. д. На остаточному етапі ми застосовуємо захисний склад, яким просочуємо меблі. Завдяки йому шкіра буде відштовхувати вологу і забруднення.

Після чого делікатно висушуємо меблі. Фахівці з хімчистки дбайливо поставляться до ваших меблів, адже ми цінуємо Ваш комфорт і ваш бюджет.

Comments

Write Comment