ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Догляд та чистка дитячої коляски в домашніх умовах

Догляд та чистка дитячої коляски в домашніх умовах

Posted By: Pclean - чистка мебели в Киеве Published: 21.04.2021 Times Read: 63 Comments: 0

Чистка та догляд за дитячою коляскою

Чистота дитячої коляски - це не просто питання зовнішньої презентабельності та естетичності. Турботливі мами розуміють, що гігієна місця знаходження дитини безпосередньо впливає на його здоров'я. Пил і бруд наших вулиць, пролитий сік, кришене і забуте печиво в щілини, сліди брудних рук - що ще можна побачити на тканинних поверхнях коляски? Для того, щоб убезпечити себе, а головне - свою дитину, тут не обійтися без хімчистки дитячої коляски. Коли мова заходить про дітей, чи варто ризикувати пробувати новий миючий засіб? Завжди важливо пам'ятати, що незрозуміло, як дитина на це відреагує - багато засобів і народні способи очищення можуть викликати алергію або отруєння. У випадку з маленькою дитиною це особливо небезпечно, так як ми знаємо, що діти все намагаються пробувати «на зуб».

Поради з чищення дитячих колясок в домашніх умовах

Якщо ви впевнені в своїх силах і все ж зважилися на самостійну очистку дитячих колясок, то пропонуємо вам розглянути кілька порад з приводу того, як це краще робити:

  1. Спершу від'єднайте тканину: якщо капюшон або м'які частини легко знімаються, зніміть їх вручну, викруткою відкрутіть болти, що утримують тканину, і відкладіть їх в сторону, щоб потім почистити.
  2. Видаліть сміття: щіткою або руками в спеціальних рукавичках витріть крихти або гілочки, що скупчилися на сидінні, шукайте більші шматки їжі або сушені листя, а для більш дрібних крихт, які ви не можете змахнути вручну, використовуйте пилосос.
  3. Зберіть пилососом всю пухку бруд: використовуйте ручний пилосос або гнучку насадку від стандартного побутового пилососа, очистіть всі залишилися крихти або бруд з тканинних поверхонь, кілька разів пропилососьте всі кишені і місця для зберігання, а також зверніть особливу увагу на місце, де спинка коляски зустрічається з сидінням, тому що це, як правило, найбрудніше місце з найбільшою кількістю крихт.
  4. Виперіть в машині сидіння і капюшон, якщо вони знімні, завжди використовуйте щадний режим і уникайте машинної сушки; якщо вони не знімні, змочіть м'який рушник теплою водою з милом і проведіть їм по всіх тканинних поверхнях.
  5. Обробіть плями маленькою щіткою, використовуйте спрей для видалення плям, видаліть цвіль за допомогою води з милом або лимонного соку з сіллю, а для більших плям-оцту з водою.
  6. Протріть поверхні м'яким безпечним очищувачем, протріть каркас коляски м'яким рушником, використовуйте теплу воду.
  7. Вимийте колеса і диски дезінфікуючим засобом, видаліть пісок і бруд з шин.

Важливість професійної хімічної чистки дитячих колясок

Чистка дитячої коляски - це дуже важлива справа для кожного з батьків, що вимагає особливої уваги і обережності. Фахівці рекомендують не ризикувати і не витрачати власні зусилля на досягнення ненадійного результату - адже мова йде про дітей. Для очищення колясок краще звернутися до майстрів цієї справи, які мають спеціалізоване обладнання та особливі засоби. Це допоможе убезпечити вашу сім'ю і досягти комфортної чистоти коляски.

Наша компанія розуміє цінність правильного очищення для збереження зовнішнього вигляду, запаху, кольору та зовнішнього вигляду. Ми прагнемо повернути ваші речі якомога чистішими, використовуючи екологічно чисті методи для видалення більшості плям і забруднених ділянок.

Фахівці з чищення дитячих колясок з нашої команди попередньо оброблять будь важкодоступні ділянки ваших дитячих речей і пояснить вам процес і ймовірний результат лікування. Ми прислухаємося до ваших потреб і з радістю виконаємо будь-який необхідний ремонт до початку процесу прибирання.

Ми знаємо, що ви дбаєте про здоров'я ваших дітей, а ми подбаємо про вас!

Comments

Write Comment