ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Виїзна хімчистка диванів в Києві та області

Виїзна хімчистка диванів в Києві та області

Posted By: Pclean Published: 01.01.2021 Times Read: 174 Comments: 0

    Диван - як багато в цьому слові.

Вгадайте, який елемент інтер'єру в будинку або офісі є найнеобхіднішим? Звичайно диван! Диван - як багато в цьому слові! Ми проводимо багато сидячі або лежачі на дивані. Саме тому з часом диван покривається пилом, з'являється неприємний аромат та продукти життєдіяльності.
Як зручно, коли до справи приступлять фахівці та ваш диван опинеться в надійних руках. На рахунку компанії PCLEAN хімчистка декількох тисяч диванів. 14 років практики дозволяють навіть створити свій хіт-парад плям і запахів, які найчастіше зустрічаються на диванах різних типів. Розберемо види забруднень, при яких професійна хімчистка обов'язкова.
На першому місці - плями від улюблених напоїв. Чай-кава, вино або пиво не висихають без сліду. Спільний перегляд фільму, бізнес-зустріч за пляшкою червоного вина, келих якого випадково розлився на дорогу обшивку дивана. Такі плями часто складно вивести самотужки.
На другій позиції - сліди життєдіяльності людей і тварин: жир, кров, шерсть тварин тощо. Всі ці забруднення видно неозброєним поглядом. І почесне третє місце в хіт-параді плям на дивані - сліди дитячої творчості: ручки, фломастери, фарби залишають на дивані яскраві, добре помітні сліди. Спроби витерти їх тільки збільшують площу плями. Дуже важливо розуміти: вологе прибирання дивана своїми силами тільки на перший погляд здається безпечним і ефективним. При ретельному чищенні ганчіркою або щіткою бруд ще глибше проникає через волокна тканини та, коли остання висихає, на меблях залишаються розводи.

Професіонали ж PCLEAN проводять хімчистку диванів в кілька етапів:
  • вибивають за допомогою спеціального обладнання пил і дрібні частинки.
  • обробляють плями спеціально підібраними хімічними засобами.
  • впроваджують необхідний мийний засіб не тільки на поверхню тканини, але й глибшу складову меблів.
  • знімають розщеплений бруд і обробляють диван паром.
  • сушіння виробу. І 100% гарантія того, що шкіра, шкірозамінник, текстильне покриття ваших м'яких меблів не будуть пошкоджені. Будь-яка пляма не витримає нерівного бою, а оббивка «оживає» після хімчистки PCLEAN. А що на рахунок запахів? Запахи старих меблів, диму, кішок, собак, їжі та інших предметів життєдіяльності, що накопичуються, дратують власників диванів набагато більше плям. Вивести їх в домашніх умовах досить складно. Самостійні спроби «попрати» диван, навіть дорогими засобами, залишають розлучення їх власників. Ви отримуєте запах вогкості, можливість пошкодити фарбу на волокнах тканини, створюєте плями на шкірі і кожзамі, сприяєте розмноженню бактерій, тому як нижні верстви меблів залишаються довгий час вологими. Девіз нашої компанії: приїдемо, (побачимо тип забруднень), переможемо! Хімчистка дивана на дому за допомогою фахівців PCLEAN - це практичне рішення, що дозволяє економити. Порівняємо дві ситуації:
  • перша - транспортування дивана в хімчистку. Однозначно складне завдання. Замовити вантажний транспорт, знести зі сходинок диван вагою понад сто кілограмів, транспортувати до місця призначення та повернути назад.
  • Другий варіант - виїзна хімчистка по Києву і області PCLEAN. Досвідчена команда клинеров приїжджає у зручний для вас час. Шукати транспорт і переносити диван не потрібно. Досить зробити пару кліків на сайті pclean.com.ua. І замовити хімчистку в будь-яку точку Києва чи області. В арсеналі виїзної хімчистки PCLEAN професійне німецьке обладнання KARCHER, безпечна хімія Prochem і Chempek з сертифікатами якості. І, безумовно, досвід, напрацьований роками.

Подбайте про свого м'якого "друга", який довгими вечорами брав вас і всю сім'ю в теплі обійми і знімав втому. Він також був незамінним атрибутом важливих переговорів. Згадайте про первозданні кольорі оббивки, які захоплювали вашіх друзів і колег лише кілька місяців тому. І телефонуйте в хімчистку PCLEAN. Запамятайте: пил і забруднення на вашому дивані дбайливо і ретельно винищує PCLEAN. Чекаємо на Ваш дзвінок. Працюємо в Києві та Київській області.

Comments

Write Comment