ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Про нас

PClean - хімчистка з виїздом на дім в Києві та області

Наша компанія «Pclean» спеціалізується хімчісткою на дому, ми Надаємо професіональні послуги з чищення м'яких меблів, килимів, штор і тюлі, матраців, яхт і катерів та іншого. Фахівці що працюють в нашій компанії постійно проходять курси підвищення кваліфікації, і ми йдемо в ногу з часом в хімчистці різних матеріалів. Використовуємо тільки професійні інструменти та матеріали лідируючих брендів на даному ринку, за роки роботи ми вибрали тільки краще для Вас. Миючі та чистячі засоби в нашому використанні абсолютно безпечні для людей, тварин, і повністю відповідають міжнародним стандартам.


Чистота в домі, квартирі або офісі, і задоволені клієнти, це головне для нас. З нами Ви забудете про страшні плями, мебель яка втратила вигляд від пилу бруду, про вимивання вологу чистку та сушку килимів. Ми пропонуємо Вам забути про очищення виробів (килими, штори, меблі та інші покриття), яка доставить праці, і неприємних вражень, витрати сил на безнадійне вимивання і сушку. 


Достатьно всього лише звернутися до нас, і ми надамо індивідуальний підхід, знижки для постійних клієнтів, і вільний час для Вас, від важкої чистки.

Pclean.com.ua - ми піклуємося про те, що б у Вашому домі було чисто.