ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ

Химчистка ковров и мягкой мебели в Киеве и Киевской области с выездом на дом

Гарантия качества Наша репутация для нас очень важна, мы делаем услуги химчистки максимально качественными и в то же время доступными  и комфортными для своих клиентов.
Уровень сервиса Все сотрудники нашей компании, это проверенные специалисты с надлежащим опытом и знаниями в современной клиннинг индустрии
Химчистка в сроки Опыт работы позволил нам оптимизировать а так же ускорить все процессы работы на максимум, при этом не теряя качества наших услуг химчистки
Выездная химчистка

С нами Вам не нужно тратить время на перевозку предметов интерьера, мы сами приедем и все качественно сделаем, Вы не потратите ни минуты лишнего времени

Виїзна хімчистка в Києві - Хімчистка м'яких меблів і предметів інтер'єру

Кілька слів про нас ....

Клінінгова компанія PCLEAN - це понад 14 років роботи в сфері послуг по очищенню м'яких меблів, килимів та ковроліну, текстилю: штор, тюлі; дитячих колясок і іграшок, більярдних столів, салонів автомобілів і внутрішніх приміщень яхт. Свою діяльність ми здійснюємо по місту Київ і надаємо виїзну хімчистку по всій Київській області.

Повсякденно ми застосовуємо різні способи клінінгу, такі як вуглеводневу, екологічну, класичну чистку, а також обробляємо поверхні Аквачистка і ручним методом. Ви можете не розуміти тонкощі нашої роботи, але будьте впевнені - ми підберемо належну чистку для кожного предмета Вашого інтер'єру.


Наша філософія

У своїй роботі ми керуємося трьома принципами, які взяли на себе зобов'язання виконувати з моменту створення компанії і блюдём по сьогодні:

  • Якість використовуваного обладнання
  • Очищення різного роду поверхонь співробітники компанії здійснюють професійним німецьким обладнанням Kercher.
  • Якість миючих засобів

У своїй роботі ми використовуємо хімію, яку рекомендують провідні світові клінінгові компанії, а саме асортимент чистячих засобів Prochem і Chempec. Дана продукція поставляється нам в сертифікованому вигляді, вона є екологічно чистою і гіпоалергенної. Працюючи з нею вже не один рік поспіль, ми з упевненістю відповідаємо за її ефективність і безпеку як для здоров'я людини, так і тварини.


Якість виконаної роботи

Перед самим процесом співробітники діагностують об'єкт очищення і підбирають відповідне хімічне засіб. Якщо забруднення глибоко в'їлися в текстиль або ворс, співробітники застосовують технологію «вакуум». Потім на поверхню наноситься миючий засіб під високим тиском з подальшою ліквідацією бруду і дезінфікуванню. У ті ділянки, де спостерігаються плями, додатково використовують для виведення плям. Коли річ набуває чистий вид, вона піддається двоетапної проточною очищення. Завершує процес просушування обраного вироби.


Особливості хімчистки на дому і в офісі

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому у нас доступна послуга виїзної хімчистки. Тепер вам не потрібно витрачати особистий час для того, щоб доставити предмети інтер'єру до нас на виробництво. Не завжди це навіть можливо здійснити, якщо мова йде про габаритні предметах м'яких меблів, ковролін, салоні автомобіля або ж яхті. Наші фахівці виїдуть до вас додому або ж в офіс, і здійснювати чистку прямо на місці.


Які забруднення ми виводимо:

  1. Плями від їжі і різних рідин (чай, кава, сік, вино і інше).
  2. Через дітей меблі брудниться фарбою, клеєм, ручкою або пластиліном.
  3. Продукти життєдіяльності людей і тварин: піт, жир, сеча.
  4. Позбавляємо від кліщів та інших шкідливих мікроорганізмів.
  5. Усуваємо неприємні запахи.


Після здійснення всіх маніпуляцій ми гарантуємо, що ваша меблі буде виглядати, як нова!


Відгуки про нас

View All Latest Blog Posts